פעילויות


מועדון הברידג' EASYBRIDGE המנוהל ע"י גל וקס וחן שגב מציע מגוון פעילויות לכל הרמות:

1. שיעורי אונליין - ארבעה שיעורים בזום בנושאים מגוונים המתאימים בדיוק לרמה שלכם (ניסיון של כמה שנים).כל השיעורים מוקלטים ועולים לאזור אישי משלכם!עלות השיעורים היא 1000 שקלים לחצי שנה זאת אומרת 166 שקלים לחודש בלבד שזה גם ארבעה שיעורי לייב בשבוע (כחצי שעה כל שיעור) וגם ספריית וידאו עם כל ההקלטות של הקורסים.אין בכלל ספק שאנחנו המחיר הזול בארץ ויכול להבטיח לך שאנחנו מלמדים ברמה הגבוהה ביותר (לא אנחנו אמרנו אלא תלמידים מכל המורים בארץ).

2. תחרויות אונליין - אנחנו הסניף השני בגודלו בארץ עם כמות תחרויות אונליין בשבוע (מקום ראשון הוא המועדון הגדול בארץ - סניף אביבים תל אביב).יש לנו תחרות כל בוקר, כולל שישי ושבת וגם תחרויות אחה"צ בימים ראשון, שלישי וחמישי.
3. תחרויות פרונטליות במועדון - המועדון שלנו מעוצב נפלא והוא רק לברידג'.כל הציוד שלנו חדש ועובדים עם מחיצות פרספקס בכדי להגן יותר על השחקנים מפני נגיף הקורונה.יש לנו תחרות כל בוקר בימי ראשון עד חמישי וגם תחרות אחה"צ ביום שני וגם תחרות ערב ביום רביעי.התחרויות שלנו במועדון מנוהלות קודם בהנאה, שמחה וכבוד אחד כלפי השני. אנחנו לא דוגלים בתחרויות במטרה להילחם ולנצח בכל מחיר אלא מתייחסים קודם כל אחד כלפי השני בכבוד ובאווירה משפחתיתאבל כמו בכל משפחה טובה גם אצלנו לפעמים יש ריבים ;)

4. שיעורים מודרכים - שיעורים מודרכים הם שיעורים בהם אפשר לשאול שאלות לכל אורך הפעילות.בשיעורים הללו אנחנו משחקים משחקים חופשיים (לא תחרות) ונעזרים במדריכים צמודים שעוזרים בכל שאלה ודואגים לתת גם את הטיפים הנכונים בכדי ללמוד מכל משחק.השיעורים המודרכים שלנו כרגע מתקיימים בימי ראשון אחה"צ ובימי שלישי אחה"צ בין השעות 16:00 ועד 18:30 בערב.
בבוקר יש משחקים מודרכים בין השעות 09:30 ועד השעה 12:00

 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
או צרו קשר עם:
חן שגב 050-7712396, גל וקס 052-5688781
דואר אלקטרוני: easybridge3@gmail.com